تماس

لیست خدمات صفحه اصلی

  مشخصات سیستمهای دینامیک وب سایت (کنترل محتوی و مدیریت):
سیستمهای طراحی دینامیک

نمونه های طراحی دینامیک

سری نرم افزارهای تولید و مدیریت وب سایت و کنترل محتوی (Content Management System - CMS) شرکت یکان پاسخگوی هر گونه نیاز شما اعم از سایتهای بزرگ و کوچک، تجاری، فروشگاههای اینترنتی، سایتهای اطلاع رسانی و خبری، فرهنگی، گالری عکس / موزیک، سیستمهای معرفی کالا و محصولات با امکان خرید آنلاین (سبد خرید - Shopping Basket)، فروشگاههای اینترنتی، بازار روز، آگهی و نیازمندیها، رای گیری، عضوگیری آنلاین و غیره را دارند.

نکات قابل توجه جهت انتخاب روش دینامیک برای ساخت وب سایت شما:

  • در این روش کلیه تغییرات و بروز رسانی توسط "شما" انجام خواهد شد.
  • اگر وب سایت شما نیازمند تغییرات میباشد، روش طراحی "دینامیک" و یا اصطلاحا "سیستم کنترل محتوی - Content Management System" پیشنهاد میشود.

  • سیستم دینامیک وب سایت برای شماست اگر:

  • میخواهید کنترل اطلاعات وب سایت خود را بدست بگیرید

  • وابسته به "طراح وب" نباشید و برای هر تغییر کوچک هزینه نپردازید

  • در تمام طول شبانه روز و از هر نقطه دنیا بتوانید اطلاعات وب سایت خود را تغییر دهید، و یا اضافه و حذف کنید

  • جهت مشاهده نرم افزارهای متنوع تولید و مدیریت وب سایت دینامیک، اینجا کلیک کنید

نرم افزار تولید و طراحی وب سایت (کنترل محتوی - Content management System و یا CMS) شامل "ادیتور" بسیار پیشرفته میباشد. این ادیتور دارای ابزارهای صفحه چینی و کنترل و تنظیم متن و عکس به مشابه Microsoft Word عمل میکند. قابلیت جدول بندی صفحه، تغییر فونت (رنگ، سایز و قلم)، لینک به صفحات داخلی و یا خارجی و حتی شامل نمودن فایلهای انیمیشن Flash در صفحه بدون نیاز به آشنایی با برنامه نویسی (HTML) از مشخصات بارز این نرم افزار میباشد.

به علاوه، قابلیت upload و ذخیره سازی انواع مختلف فایلها مانند عکس (JPG, GIF, BMP)، صوت (MP3, MIDI, WAV)، ویدئو (MIDI, Windows Media Player, AVI) و فایلهای PDF، MS Word، Excel و ... در فولدرهای مختلف را دارد.

کلیه عملیات تولید، ساخت منو و صفحات و طراحی گرافیک سایت تحت وب انجام میگیرد و هیچگونه نیازی به نصب یا استفاده از برنامه دیگری نمیباشد. سیستم پیشرفته "دارایی ها" ( و یا Asset Manager) امکان ارسال انواع فایل و تعریف فولدر های دلخواه را مستقیما بروی سرور سایت میدهد. با این روش، شما کنترل کامل بر upload و دوباره اشتفاده از فایلهای موجود را خواهید داشت. طرز کار با ادیتور بسیار آسان میباشد و شخصی که آشنایی مختصر با کارکرد و تایپ کامپیوتر داشته باشد براحتی قادر به تولید و طراحی صفحات متعدد وب سایت خواهد بود.

ساختار درختی (Tree View) کلیه صفحات اصلی و فرعی به مدیریت آسان وب سایت کمک فراوان میکند. شما به سادگی کلیه صفحات و ارتباطات (Links) بین آنها را در این ساختار مشاهده خواهید کرد. ویرایش(Edit)، اضافه نمودن صفحه جدید (Add New) و حذف (Delete) و یا انتقال لینکها به بالا و پایین فقط با یک کلیک امکان پذیر میباشد.

شما میتوانید به تعداد دلخواه (نامحدود) لینکهای مرتبط داخلی و یا خارج از سایت و همچنین صفحه تعریف و تولید نمایید. ادیتور پیشرفته در هر زمان و برای کلیه صفحات در دسترس شما میباشد.

 
 

كليه حقوق محفوظ و متعلق به شركت مهندسي يكان آتيه 2000 ميباشد